Podcast Podnikatelka na portálu Info.cz

Podcast Podnikatelka na portálu Info.cz

Rozhovor s Markétou Hezinovou v rámci podcastu Podnikatelka na portálu Info.cz

„Mít ženský tým má v mužském oboru výhody. Spedicí si plním dětský sen."

 

Markéta Hezinová byla hostem třetího dílu podcastu Podnikatelka. Rozhovor s ní vedla Kateřina Haring, ředitelka Česko-moravské asociace podnikatelek a manažerek. Poslechněte si, jak se Markétě podařilo uspět ve většinově mužském oboru, jakým je spedice, a od nuly vybudovat úspěšnou firmu Madasped. Aktuálně dokonce pracuje v čistě ženském kolektivu: 

„Ženy mohou být kreativnější a mají vyřídilku. Měli jsme i smíšený kolektiv, ale teď jsme samé holky. Uvidíme, kdy k nám zase nějaký muž přistoupí,“ říká. Ženy se podle ní ve spedici neztratí, je to totiž obor, ve kterém je potřeba organizovat a dělat více věcí naráz. A k tomu má mnoho žen přirozené předpoklady.

Co ještě se v rozhovoru dozvíte? Třeba to, proč Markéta svou kariéru považuje za splněný sen nebo v čem spatřuje největší plusy, které dokáže nabídnout svým klientům. 

A co o rozhovoru řekla ta, která tenhle rozhovor iniciovala a moderovala, tedy Kateřina Haring? „Bylo to moc fajn a opravdu jsem si to užila, a to díky tomu, že Markéta byla otevřená a upřímná. Nebála se sdělit i nepříjemné věci a zlomové momenty, které jsou pro úspěch či neúspěch důležité a které jsou navíc zajímavé pro posluchače, kteří hledají inspiraci.“

Odkaz na podcast: https://www.info.cz/podcasty/podnikatelka/mit-zensky-tym-ma-v-muzskem-oboru-vyhody-spedici-si-plnim-detsky-sen-rika-hezinova